Door to Door Transfer

Wherever you want from your address

7/24 Help & Call Center

For everything you may need ...

Wi-Fi Service

Connect to World !

RegisterRemind My Password
Sign in

Hakkımızda

09:00
1
Return Journey


Hakkımızda 

Biz Kimiz? 

DT Transfer Güneşin en güzel doğduğu Antalya'nın Alanya ilçesinde DOĞRUTUR TAŞIMACILIK TURİZM SEYAHAT VE TİC. LTD ŞTİ tarafından kurulmuştur. Acentelerin ve Diğer büyük taşımacı firmaların araç ihtiyacını karşılarken günümüz teknolojisinden faydalanmak için online satış Hizmetini siz değerli misafirlerimize açtık. Firmamız yılların verdiği deneyim ile teknojiden maksimum faydalanmaktadır. Kongre ve Organizasyon Transfer hizmeti de sunmaktayız. Şimdilik Antalya, Alanya, ve Isparta  7/24 Transfer Ulaşım Hizmeti vermekteyiz. 

Sektöre iddialı araçları ile hızlı bir giriş yapan firmamız özellikle havaalanı taşımacılığı Kongre ve organizasyon konusunda Antalya bölgesinde aranan isimler arasındadır. Taşımacılık konusunda her gecen gün büyümekte olan firmamız kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir. 

Ekonomik ve Vip Transfer araçları ile sizlere hizmet vermektedir. Antalya ve çevresindeki ilçelere Vip Transfer, Express Shuttle, Özel Transfer ile katkıda bulunan şirketimiz birçok kuruluş ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır. DT Transfer Özellikle havaalanı transferi konusunda Antalya ve Çevresinde liderdir. 4+1 / 9+1 / 14+1 / 16+1 / 19+1 / 29+1 / 46+1 / 52+1 araçlarımız mevcuttur. Şoförlerimiz daima iyi giyimli, bakımlı, üst düzey yol bilgisi olan ve içindeki müşterileri rahatsız edebilecek en ufak hatada bulunmayan özenle seçilmiş kişilerdir. Siz misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak için firmamızın Kalitesini en üst seviyede kullanmaktayız. Bizim için her bir misafirimiz değerlidir


Belgeli, Konforlu ve Temiz Araçlar

Koltuk Ferdi Kaza Sigortası ile Araçtaki Bütün Misafirlerimiz sigortalıdır.

7/24 Transfer Hizmet ve Ulaşılabilirlik

Uygun Fiyat

Online Satış ya da Yerinde Ödeme

Kolay Rezervasyon

Adresten Adrese Hizmet

Uçağın Rötar Yapması Halinde Ek Bir ücret talebi yok

Deneyimli Şoförler

Ask with Whatsapp
Let us call you