Door to Door Transfer

Wherever you want from your address

7/24 Help & Call Center

For everything you may need ...

Wi-Fi Service

Connect to World !

RegisterRemind My Password
Sign in
°C

Mirage Park Resort

Edit
NoCaptionNoCaptionNoCaptionNoCaptionNoCaptionNoCaptionNoCaptionNoCaptionNoCaption
Contact
+90 242 511 1 777
rezervasyon@dttransfer.com
Cumhuriyet Mahallesi Ahu Ünal Aysal Caddesi No:29 Göynük - Kemer / ANTALYA
Antalya ve Gazipaşa Havalimanı Transfer | DTtransfer.Com
Description
The queen of Göynük is a pearl, it is where nature offers all its beauty. From the stretching Pine tress of the Taurus Mountains to the orange groves of the lowlands.This combination of mountain and sea; inconjuction with the hotels simple but elegant style, no doubt makes this hotel the perfect destination for a peacful getaway for you and your family.The 522 rooms featuring these forest and sea views, create a sense of comfort and retreat while the 'ultra all inclusive' restaurant turns dinning into a joy. Experiance local perfection as well as a wide variety of world cusines to suit any appetite.
The total package price, including the flight + hotel.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 511 1 777
 
rezervasyon@dttransfer.com
The queen of Göynük is a pearl, it is where nature offers all its beauty. From the stretching Pine tress of the Taurus Mountains to the orange groves of the lowlands.This combination of mountain and sea; inconjuction with the hotels simple but elegant style, no doubt makes this hotel the perfect destination for a peacful getaway for you and your family.
The 522 rooms featuring these forest and sea views, create a sense of comfort and retreat while the 'ultra all inclusive' restaurant turns dinning into a joy. Experiance local perfection as well as a wide variety of world cusines to suit any appetite.
Airport Shuttle *
Animation Team
Concierge Service
Dry Cleaning *
Family Rooms *
Fax/Photocopy *
Honeymoon Suite *
Ironing Service *
Laundry *
Meeting/Banquet Facilities *
Rental Car *
Restaurant (à la carte)
Restaurant (Buffet)
Room Service *
Safety Deposit Box
Snack Bar
Wi-Fi Internet Connection
Nightclub/DJ
* Marked services are not free of charge.

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Müşteri’den İletişim formu, İK formu, e-bülten ve rezervasyon formu ile adres, telefon, mail adresi v.b bilgileri gibi tüm iletişim bilgileri istenmektedir.

Bu bilgiler Otel tarafından; iletişim kurabilmek, iş başvurusu alabilmek, e-bülten hizmeti sunabilmek ve/veya otelimiz için rezervasyon yapabilmek için istenilmektedir. Müşteri’ye ait bu bilgileriniz, Otel bünyesinde güvenli olarak korunmaktadır.

Otel, söz konusu bilgileri Müşteri’nin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece ya da destek hizmeti amacı ile 3. Şahıs ve kuruluşlarla yapılan sözleşmeler gereğince bilginin paylaşılması gerektiği durumlar haricinde herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

Otel’in www.mirageparkresort.com.tr veya www.mirageparkresort.com adresli web sitesine (“Web Sitesi”) Müşteri tarafından girilen bilgilerin güvenliği, Otel’in gerekli güvenliği sağlamak amacıyla Web Sitesi’nde kullanılan sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutulmaktadır. Müşteri’nin Web Sitesi’ne girmiş olduğu bilgiler diğer Müşteriler/ internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Müşteri, Web Sitesi’nde başkaca web sitelerine link verilmekte olduğunu, işbu Gizlilik ve Güvenlik Politikası ’nda yer alan taahhütlerin sadece Web Sitesi açısından geçerli olduğunu ve link verilen diğer web sitelerini kapsamadığını, verilen link ile girilecek olan diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartlarının geçerli olduğunu, Web Sitesi’nden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan Otel’in sorumlu olmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Web Sitesi’nde yer alan bilgi, materyal, data vb. hususlar ile bunların kullanılması konusundaki telif hakları da dahil olmak üzere her türlü hak münhasıran Otel’e aittir.

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 511 1 777
 
rezervasyon@dttransfer.com
36.66,30.56
ha10773Hotel/ha.10773-Mirage-Park-Resort
Ages
Ask with Whatsapp
Let us call you