Door to Door Transfer

Wherever you want from your address

7/24 Help & Call Center

For everything you may need ...

Wi-Fi Service

Connect to World !

RegisterRemind My Password
Sign in
EUR

Roma 2015 Ekim Turu

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 511 1 777
 
rezervasyon@dttransfer.com

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminali, VIP Turizm deski önünde saat 07:00’da buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1837 sefer sayılı uçuşu ile saat 10:00’da Roma’ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 2,5 saat sürecek yolculuktan sonra yerel saat ile 11:40’ta Roma’ya varışımızda bizleri bekleyen özel aracımızla Roma şehrini panoramik olarak gezmeye başlıyoruz. Panoramik olarak görülecek yerler arasında; Hristiyanlığın merkezi olarak kabul edilen Vatikan’daki San Pietro Kilisesi, en yüksek kubbesi 136 metreye kadar ulaşan ve bir Mimarlık harikası, Colloseo, Roma Forumu, Traiano Forumu, Mussolini´nin halka seslendiği Venedik meydanı, Vittoriano Zafer Anıtı, Piazza Navona, Aşk çeşmesi {Fontana di Trevi} ve İspanyol Merdivenleri {Piazza di Spagna} bulunmakta. Şehir gezimizin ardından otelimize transferimiz gerçekleşiyor.


2. Gün Roma 30 Ekim 2015 / Cuma

Kahvaltı sonrası gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz Napoli & Pompei Gezisi’ne katılabilirler. Lazio ve Campania üzerinden geçerek Napoli’ye varıyoruz ve şarkılara konu olmuş bu şehirde yapılacak kısa bir geziden sonra yola devam ederek Pompei’ye varıyoruz. Kazılarda bulunmuş MÖ.79 yılında yanmış olan eski Roma şehrinin ziyaretinin ardından Roma’ya dönüyoruz.


4. Gün Roma – İstanbul 01 Kasım 2015 / Pazar

Kahvaltı sonrası otelimizden çıkış işlemlerini tamamlıyoruz ve havalimanına transferine kadar serbest zaman. Öğleden sonra havalimanına transferimiz yapılıyor. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları’nın TK 1838 sefer sayılı uçuşu ile saat 12:40’da İstanbul’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 2,5 saatlik yolculuktan sonra 16:05’de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na hoşgeldiniz.

 Türk Havayolları ile Roma gidiş/dönüş ekonomi sınıf uçak bileti  Seçilen otel kategorisinde oda kahvaltı konaklama  Programda belirtilen tüm transferler  Panoramik Roma şehir turu  Seyahat garanti sigortası  Tüm havaalanı ve güvenlik vergileri  Yerel rehberlik hizmetleri  VIP Turizm rehberlik hizmetleri

 Otel ekstralarınız  Ekstra gündüz ve gece gezileri  Uçaklarda 20 kg’ı aşan bagaj ücreti  Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL)  Seyahat ve sağlık güvencesi (15 Eur)  Vize Ücreti (120 Eur)

Ekstra Gezilerimiz  NAPOLI & POMPEI GEZISI Dünyanın en ünlü arkeolojik alanlarından biri olan Pompei’de M.S.79’da patlayan ve şehri yok eden Vezüv Yanardağı’nın eteklerine uzanıyor. Arkeologların 1748 yılında uzun süren kazıları sonucu, şehir tüm canlılığıyla ortaya çıkarılmış. Görülecek yerler arasında Bazilika, Forum, Vetil’in evi, restoranlar, hamamlar, ekmek fırınları ve tiyatrolar yer alıyor. Bu muhteşem gezinin ardından özel otobüsümüz ile Napoli’ye geçiyoruz. 16. Yüzyıl'da yapılmış Kraliyet Sarayı, dünyanın en önemli gösterilerine sahne olan San Carlo Tiyatrosu, kafe ve mağazalarıyla ünlü Umberto 1 Galerisi, Roma’daki Pantheon’dan esinlenerek yapılan San Francesco Di Paolo Kilisesi, Plebiscito Meydanı, Angev’in Kalesi ve Napoli Limanı görülecek yerler arasında. Ünlü sinema yönetmeni Fellini’nin filmlerine konu olmuş gerçek İtalya Kültürü’nü tanıma fırsatı bulabileceğiniz Napoli, İtalya’nın görülmeye değer şehirlerinden bir tanesi. Gezinin ardından otelimiz bizi bekliyor. 16-20 kişi için kişibaşı : € 100,00 / 15 kişi ve altı için kişi başı € 115,00  CASTEL GANDOLFO VE NEMI GEZISI İtalya’nın Roma dışındaki göl kıyısı köyleri olan Castel Gandolfo ve Nemi’nin gezilmesi ile turumuz başlıyor. Roma’nın güneyinde, volkanik göller bölgesinde yer alan Castel Gandolfo’nun ardından tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü Nemi Köyü ziyaret edilecek. Nemi, çok leziz dağ çilekleri ve köyün çeşmesinden akan maden suyu ile tanınan, nüfusun çoğunluğunu yaşlıların oluşturduğu, turist akınına uğramamış karakteristik, görülmeye değer ufak bir İtalyan köyü olarak biliniyor. 16-20 kişi için kişibaşı : € 65,00 / 15 kişi ve altı için kişi başı € 75,00  FLORANSA GEZISI Asktan tarihe, politikadan sanata İtalyanları İtalyan yapan tüm özellikleri yaşatan muhteşem, Rönasans’ın doğduğu şehir Floransa’da göreceğimiz yerler arasında Michelangelo Meydanı, Giotto Çan Kulesi, Arno Nehri, Signoria Meydanı, Ponte Vecchio Köprüsü, Kuyumcular Çarşısı, Santa Maria del Fiore Katedrali, Altın Kapı, Vaftizane, Uffizi Galerisi, Santa Maria Novella Kilisesi bulunuyor. 16-20 kişi için kişibaşı : € 100,00 / 15 kişi ve altı için kişi başı € 115,00

 Fiyatlar, havayollarının 01.01.2015 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.  Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, VIP Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.  Geziye, VIP Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.  Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.  VIP Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.  Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.  VIP Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu ve yerel havayollarını değiştirebilir.  Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.  Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.  Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11 - 12.00 arasıdır.  Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 5 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden VIP Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde VIP Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.  Fiyatlara dahil edilen sigorta 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir.  Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibarıyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.  Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, VIP Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 7 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.  VIP Turizm havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.11.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız tüm bu detayların değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.  İtalya için shenghen vizesi gerekmektedir. Vize departmanımızla iletişime geçmenizi rica ederiz.

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 242 511 1 777
 
rezervasyon@dttransfer.com
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
Ask with Whatsapp
Let us call you