Gidiş
23 Haz
Paz / 19:24
Dönüş Ekle
1

 

Gazipaşa Alanya Havalimanı, Antalya'nın Gazipaşa ilçesindedir. Alanya'ya 45 kilometre mesafede yer alır, 2 bin 144 metre kapalı terminal binasına ve 105 araçlık otoparka sahiptir.

 

Alanya Havalimanı

Sırtını Toroslara veren ve yüzünü Akdeniz’e dönmüş tarih kokan şehir Alanya her yıl olduğu gibi bu yazda tüm davetkârlığı ile konuklarını bekliyor. Akdeniz bölgesinin en güzel ilçelerinden olan Alanya turizm potansiyeli açısından bölgenin en iddialı kenti, turizm kadar tarımda da önemli bir potansiyele sahip olan Alanya gelen konuklara deniz, güneş kum dışında onlarca farklı alternatif turizmi sunmaya devam ediyor.

 

Rahat Ve Güvenli Bir Transfer

Sizde bu güzelliği yaşamak her anı dolu dolu bir tatil yapmak için Alanya’yı seçtiniz ve havalimanına indikten sonra kalacağınız tesise sorunsuz ulaşmak mı istiyorsunuz? O halde yapmanız gereken Alanya havalimanı transferi için önceden rezervasyon yaptırmak. Rahat ve güvenli bir transfer için en önemli koşul eğitimli ve profesyonel bir transfer ekibi ve işinde deneyimli bir şofördür, uçağın uçuş saatini kontrol eden indiğiniz anda sizi karşılayan ekip aynı zamanda bagajınızın yüklenmesi ve taşınmasında da hizmet sunmakta.

 

Her Bütçeye Ve Her Talebe Göre Transfer

Konforlu, bakımlı ve klimalı transfer araçları içerisinde ki hizmet kalitesi hem Alanya havalimanı transferini hem de güzel bir tatil yaşamanızı sağlayacaktır. Antalya havalimanına 135 km, Gazipaşa havalimanına 48 km mesafede bulunana Alanya yolculuğunda ihtiyaç duyduğunuz tüm gereksinimler karşılanır. Her bütçeye ve her talebe göre transfer hizmeti sunulan firmada havalimanından kalacağınız otele kadar konforunuz için tüm detaylar düşünülmüş durumda. Tecrübeli ve eğitimli şoförler konforlu ve güvenli araçlar ile konukları Alanya havalimanı ulaşımını sağlıyor, çözüm odaklı ve konforlu transfer hizmetlerinde ödeme kolaylıkları da yer almakta ayrıca yüzde yüz geri iade garantisi de verilmekte.

 

İşinde Uzman Deneyimli Kadrolar

Kalite, konfor ve güvenliğin bir arada olduğu transfer hizmeti için 7 gün 24 saat müşteri hizmetleri desteği alınmakta, transfer ile ilgili tüm sorulara cevap verilmekte. Alanya havalimanı transferi için hem ekonomik uygunluk hem de yüksek standartlarda kalite isteyen misafirlere aradıkları tüm özelliklerde transfer olanağı mevcut, Alanya’nın tüm turizm bölgelerine sağlanan transfer hizmeti profesyonel çözümlerde içermekte. İşinde uzman olan deneyimli kadrolar konukların tüm istek ve beklentilerini dikkate alarak sundukları hizmetlerinde müşteri memnuniyetini hizmet politikası olarak benimsemiş durumdadır.

 

Kaliteli Ve Kesintisiz Hizmet Anlayışı

Standart ve lüks araçlar, minibüs, otobüs, shuttle araçlar, VIP araçlar, müşterinin istediği her araç modelinin bulunduğu transfer hizmetlerinde araçların içinde her türlü konfor ve güvenlik donanımı mevcut. Tecrübeli ve eğitimli transfer ekibi ile konforlu ve güvenli bir transfer deneyimine sizi hazırlayan firma keyifli bir yolculuk yapmanız için çalışmakta. Yalnız yaz aylarında değil turizmin olmadığı kış döneminde de ilçeye gelen konuklara aynı kalite ve şartlarda hizmet sunan işletme kaliteli ve kesintisiz hizmet anlayışının en güzel örneği.

 

Konuklarına Özel Olduklarını Hissettiren Hizmet

Tüm Alanya havalimanı transfer sürecinde konuklarına özel olduklarını hissettiren bir hizmet kalitesi sunan firma yolculuklara konfor ve kalite dışında keyifte katıyor. Sektörde ki tecrübesini kaliteli hizmetleri ile sağlamlaştıran şirket güvenli seyahat için hizmet politikasından ödün vermeden çalışıyor, araçların bakımlarını sürekli yaparak sorunsuz ve güvenli seyahatlerin gerçekleşmesi sağlanıyor, güler yüzlü ve samimi bir ortam içinde seyahat imkanı sunuluyor. Yalnız havalimanından kalınacak otele transfer ile sınırlı kalmayan hizmetler arasında tatil sürecinde ki tüm seyahatleriniz için gerek araç gerekse ulaşım hizmeti veriliyor, tecrübeye teknolojik gelişmeleri de dahil ederek sürekli kendini yenileyen firma bölgede sektöre yön veren kuruluş olma özelliğini yıllardır koruyor.

7 Gün 24 Saat
Transfer Bilgi ve Rezervasyon Hattı
Powered By TravelAPS