Gidiş
23 Haz
Paz / 18:42
Dönüş Ekle
1

Antalya Havalimanı Alanya Ulaşım

Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden birisi olan Alanya, güzelliği ile Güney’in İncisi. Roma, Bizans ve Selçuklu gibi güçlü imparatorluklara ev sahipliği yapan şehir, denizin mavisi ile doğanın yeşilinin buluştuğu en çekici bölge. Alanya kalesi ve Kız kulesi gibi sembolik turizm merkezlerinin dışında birçok cazibesi ile tüm dünyayı çeken şehir, her yıl milyonlarca konuk ağırlamakta.

 

Deneyimli Bir Kadro İle Hizmet

Alanya bölgesine gelmek isteyen konuklar, kalacakları oteli vip transfer hizmetinden yararlanarak kısa zamanda ulaşmak isterler. Bunun için, DT transfer hizmetleri, her türlü olanağı sunmaktadır. Antalya havalimanı transfer hizmetleri içerisinde konukların rahat yolculuk yapabilmeleri ve tatillerini geçirebilecekleri tesislere güvenli bir şekilde ulaşabilmek için deneyimli bir kadro hizmet vermektedir. Bölgenin en ekonomik transfer hizmetini sunan firma, her bütçeye ve her beklentiye göre alternatif hizmet politikası belirlemektedir.

 

Uzman Şoförler Ve Güler Yüzlü Karşılama

Kalabalık konukların Antalya havalimanından Alanya’ya ulaşabilmesi için sunulan toplu transfer hizmetinde tüm otobüs ve minibüs gibi araçlar, güvenli ve konforludur. Toplu taşıma araçlarını kullanmayıp uzun ve yorucu bir uçak seyahatinin ardından trafik problemi yaşamadan sorunsuz bir şekilde kalacağı tesise ulaşmak isteyen konukların tercihi ise özel transfer hizmetleri olmalıdır. Deneyimli ve alanında uzman şoförler ve güler yüzlü karşılama personeli ile konforlu bir transfer hizmeti için firma ile iletişime geçilebilir.

7 Gün 24 Saat
Transfer Bilgi ve Rezervasyon Hattı
Powered By TravelAPS