Antalya Havalimanı Kızılağaç Kaç Saat?

Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı olan beldelerinden biri olan Kızılağaç tatil rotalarından biri olan yer güzelliğe ile ilgi çeker. Bu güzel mekana yolculuk yapmak için Antalya Havalimanı üzerinden yolculukla bu tatil yerine gidildiği daha çok görülür. Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü Kızılağaç'ta yaz sezonu ilkbahar aylarıyla birlikte başlayarak tatil için gelenlerin sayısı giderek artış gözlemlenir. Bu güzel beldeye gitmek isteyenlerin Antalya Havalimanı üzerinden birçok çeşitli havalimanı transfer araçlarını kullanarak 75 kilometrelik mesafeyi atlattıkları görülür.

 

Özel ve Toplu Transferlerle Kızılağaç Ulaşımı

Antalya Havalimanından Kızılağaca gidilebilmek için çeşitli ulaşım araçlarını kullanabilmek mümkündür. 75 kilometrelik mesafesi olan yol ise 1 saat 39 dakika zaman içerisinde sürdüğü görülür. İsterseniz toplu transfer ya da özel transfer araçlarını kullanarak bu ulaşımınızı gerçekleştirirsiniz. Büyük kolaylık sunan bu hizmetlerle gideceğiniz noktaya rahatlıkla erişebildiğiniz görülür.

 

Konforlu Ulaşımın Adresi

Özellikle tatil bölgelerinde havalimanı ile tatilin yapılacak noktasına kadar olan mesafe için ulaşımın nasıl yapılacağı merak konusu olsa da havalimanı transferleri özel şoförlerle kafanız rahat ve güvenli şekilde gerçekleştirilir. Konforu üst seviyede taşıyan hizmetimiz içerisinde VİP transfer hizmeti olarak yararlanabilmeniz mümkündür. Üstelik bu lüks konforu sağlarken hizmetimiz ekonomik transfer olarak nitelendirilebilecek ücretleri vardır. Kişi sayınız ve araç seçiminizle bu hizmetten kolaylıkla yararlanabilmeniz mümkün olur. 1 saat 39 dakikalık ulaşımı rahatlıkla elde edersiniz.

7 Gün 24 Saat
Transfer Bilgi ve Rezervasyon Hattı
Powered By TravelAPS