Antalya Havalimanı Mahmutlar Arası Kaç km?

Dünyanın en çok ziyaret edilen şehirlerinden bir olan Antalya’ya ulaşım için uçak yolu ile ulaşım tercih ediliyor. Uçak yolculuklarında ise havalimanları istasyon görevini görür. Bu yüzden Antalya’ya gelenler öncelikli olarak Antalya Havalimanı’na gelip sonra gitmek istediği yere ulaşımını gerçekleştirir. Mahmutlar ilçesine gitmek isteyen kişiler ise Antalya Havalimanı Mahmutlar arası kaç km incelemesinde bulunurlar. Antalya Havalimanı Mahmutlar arası 135-138 km mesafesi bulunur.

 

Antalya Havalimanından Kolay Transfer

Uçak yolculuğunun ardından şehre hakim olmayan kişiler gelebilir. Genellikle en büyük endişeleri ise gidilmek istenen noktaya kadar yollar bilinmediği için kaybolurum, zaman kaybederim düşüncesidir. Bu sebeple Antalya Havalimanı Mahmutlar arası kaç km sorusunu soruyorsanız rahat bir transfer randevusu oluşturmak size yararı olacaktır. Çünkü şehri iyi bilen şoförler eşliğinde rahatınızdan ödün vermeyeceğiniz araçlarla istediğiniz noktaya hızlıca bırakılırsınız. DT transfer uçak yolculuğunuzun devamında oluşacak korkuları ortadan kaldırır.

 

Yolda Fazla Zaman Harcamayın

Uçak yolculuğunu yaşadıktan sonra havalimanından gitmek istediğiniz nokta için birçok farklı seçenek bulunur. Bu seçeneklerden birini seçerken ise güven, zaman ve para sizin için belirleyici bir kriter olur. Yalnız seçeceğiniz ulaşımda ise ödeyeceğiniz miktarın verdiği konforunu da hesaba kattığınızda DT transfer sizin için daha avantajlı olur.

Çünkü toplu shuttle transfer ulaşım servisi Mahmutlar ilçesine yaklaşık olarak 3 saat gibi bir sürede giderken özel transfer seçiminiz olursa eğer bu süreyi kısaltarak 2 saatte ulaşımınızı gerçekleştirmiş olursunuz. Yoğun araçlar içinde bunalmadan daha hızlı bir şekilde zamandan tasarruf sağlamanız mümkün olur. Antalya Havalimanı Mahmutlar arası kaç km sorusunu soranlar hizmetler arasında saat farkının oluşabileceğini de göz önünde bulundurmalıdır.

 

Harika Bir Tatilinize Sorunsuz Başlayın

Herkes için bir zaman dilimine başladığı ilk zaman çok değerli ve etkisini sürdürebilecek bir zamandır. Başlangıç iyi yapıldığı zaman devamında pozitif duygulardan dolayı iyi devam ettiği görülür. Ancak kötü bir başlangıçta etkisini devam ettirebiliyor. Tatilinizde bu sebeple başlangıcında konforlu ve güvenli araçlarımızla ulaşımı tercih ederek kötü başlangıçlara tatilinizde yer vermeyin. Her bütçeye uygun çeşitli araç gruplarını tercih ederek transfer hizmetini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Mahmutlar Güzelliğini Doyasıya Yaşayın

Antalya’nın gözde tatil merkezi Alanya’ya bağlı Mahmutlar güzelliği ile göz kamaştıran bir sahil beldesidir. Akdeniz ve Toroslarla birleşen coğrafi konumunda olmasından kaynaklı olarak birçok faaliyetin gerçekleştiği görülen yerde tatil yapmak isteyenler için mükemmel fırsatı olan bir yerdir.

5 kilometreyi bulan kesintisiz sahili, altın sarısı incecik kumsalı, gökyüzünde her daim parlayan güneşi sayesinde her zaman kendisine hayran bıraktıracak bir güzelliğe sahiptir. Doğal güzelliklerinin yanında Roma ve Bizans dönemlerine ait pek çok tarihi ve kültürel zenginliği içerisinde barındırmasından kaynaklı olarak şehir tatil için tercih edilir. Antalya Havalimanı Mahmutlar arası kaç km araştırmasının yapılması ise buraya gelebilmek için ilk araştırmalardandır.

 

Mahmutlar Gezilecek Yerler

Antalya Havalimanı Mahmutlar arası kaç km araştırmasının ardından Mahmutlar’da gezilecek yerler öğrenilmelidir. Tarihi ve doğal güzellikleri çok olduğu için DT transferle ulaştığınız ilçenin yerlerinin önceden bir listesini yapmak işinizi kolaylaştıracaktır.

Leartes ve Naula Antik kentleri ile tarihin dokusunu yaşarken Damlataş Mağarası, Dim Çayı gibi doğal güzelliklerini de yaşayabileceğiniz yerleri içerisinde barındırır. Günübirlik düzenlenen Köprülü Kanyon rafting turları macera severlerin uğrayacağı bir adres olarak karşınıza çıkar. 7 gün 24 saat hizmet veren DT transfer ise şehre geliş ve gidişlerinizde başvuracağınız konforun adresi olarak hizmetini sunar.

7 Gün 24 Saat
Transfer Bilgi ve Rezervasyon Hattı
Powered By TravelAPS