Gidiş
23 Haz
Paz / 19:23
Dönüş Ekle
1

Antalya Havalimanı Manavgat Kaç Saat?

Tarihi ve doğal güzellikleri ile Antalya’nın ve Türkiye’nin en güzel turizm merkezlerinden birisi olan Manavgat ile Antalya havalimanının arası 72 kilometredir. Yaklaşık 1 saat süren karayolu yolculuğun ardından tarih, muhteşem doğa, deniz, altın sarısı plajlar ve güneş sizleri bekliyor olacak. Tatil hayali ile rezervasyonunu yaptıran ve Antalya havalimanı transfer hizmetlerinden faydalanan misafirler, heyecan içerisinde kısa zamanda konaklayacağı turizm tesisine ulaşmak isterler.

 

Tatil Heyecanını Keyfe Dönüştürmek İçin

Misafirlerinin tatil heyecanlarını keyfe dönüştürmek için vip transfer hizmeti sunan DT transfer, konforlu bir seyahat için tüm beklentilere cevap verir. Yolcuların zaman kaybı yaşamadan ekonomik transfer hizmeti içerisinde servisini yapan deneyimli şoförler, güvenli bir yolculuk için her türlü donanıma ve tecrübeye sahiptir. Online transfer seçeneği ile 7 gün 24 saat hizmete veren firma, tüm araçları ile aynı kalitede özel transfer hizmeti sağlamakta.

 

Rahat Ve Mükemmel Bir Seyahat İmkanı

Bir saatlik yolculuk süresince rahat ve mükemmel bir seyahat imkanı sağlayan firma, kişiye özel transfer seçeneğinin yanı sıra toplu transfer hizmeti de sağlamakta. Yaz tatilleri dışında iş seyahatlerinde de transfer hizmetlerinden faydalanmak isteyen konuklarına aynı kalite ve titizlik içerisinde hizmet vermekte. Havalimanında karşıladığı konuklarını kısa süre içerisinde adreslerine teslim eden firma, tatil süresi boyunca talep edilmesi durumunda transfer hizmetlerine devam etmekte.

7 Gün 24 Saat
Transfer Bilgi ve Rezervasyon Hattı
Powered By TravelAPS