Gidiş
24 Tem
Çar / 08:24
Dönüş Ekle
1

Antalya Havalimanı Manavgat Ulaşım

Manavgat şelalesi ve içinden geçen, adını taşıyan ırmağı ile Antalya’nın en büyük ve en güzel ilçelerinden birisi olan Manavgat, Türk turizminin önemli merkezlerinden biri. Sırtını Toros dağlarına dayayan ilçe, kıyı şeridinde Side, Kumköy, Titreyengöl, Evren Seki, Gündoğdu, Çoraklı, Kızılağaç ve Sorkun turizm merkezleri ile çevrili.

 

Sorunsuz Bir Transfer Seçeneği

Pamfilya bölgesinin önemli liman kenti olan Side antik kenti, Lyrbe (Seleuukeia) antik kenti, Köprülü kanyonu, Altınbeşik mağarası, Oymapınar barajı, düğmeli evleri, Manavgat şelalesi gibi birçok tarihi ve doğal güzelliğe sahip olan Manavgat’a, Antalya havalimanından ulaşmak için özel transfer hizmeti alabilirsiniz. Uzun bir yolculuktan sonra tatil için konaklanacak tesisi Antalya havalimanı transfer hizmetini alarak ulaşmak isteyen misafirler öncelikle sorunsuz bir transfer beklentisi içerisindedirler. DT transfer olarak vip transfer hizmetimiz ile konuklarımızın her türlü beklenti ve ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

 

Side Sizi Bekliyor

Güvenli rahat ve konforlu bir yolculuk için ekonomik transfer seçenekleri sunuyoruz. Şehir trafiğinden uzak her türlü konforu sağlanmış deneyimli şoförlerin güvenli sürüşleri ile çok kısa sürede kalacakları tesise ulaşan konuklar, toplu transfer hizmetinden de yararlanmaktadır. Tatilini geçirdiği Manavgat’ta tatil süreci içerisinde geçilecek ve ziyaret edilecek tüm mekanları DT transfer kalitesi ile gezmek için de iletişime geçebilirsiniz. Antik kentler, doğal güzellikler, tarihi eserler, plaj, müze ve mağaralar sizleri bekliyor.

 

7 Gün 24 Saat
Transfer Bilgi ve Rezervasyon Hattı
Powered By TravelAPS