Gidiş
24 Tem
Çar / 10:00
Dönüş Ekle
1

Antalya Havalimanı Side Arası Kaç km?

Antalya'ya ya da Side'ye ilk kez tatil için gelme planı yapanlar kalacakları kalacakları kalacaklar. Antalya Havalimanı Side Arası Kaç km?  bunu öğrenmek ve sorunsuz bir yolculuğun ardından kalacakları otele varmak isterler. İşte bu sefer ilk tercih her zaman DT transfer olur çünkü yılların tecrübesi ile verilen hizmet kalitesi sayesinde tatil için Side seçen çift mükemmel bir tatil başlangıcı yaparlar.

 

Birçok Transfer Seçeneği

Deniz, güneş, kum ve eğlencenin merkezi Side tatil için en güzel belde, Antalya havalimanına 65 km ve iletmek için göre göre 60 ila 90 dakika mesafede. Yaz ayakta turizmcilerin tercihi olan Side kış ayağı ise iş toplantılarının, seminerlerin ve mesleki eğitimlerin yoğun olarak gerçekleştiği için sürekli bir konuk ağırlama temposu tatil beldesine ister tatil için isterse kış seyahat iş seyahat için gelenler konforun adresi DT transfer firmasında buluşuyor. Antalya Havalimanı Side Arası Kaç km?  bu kadar mesafeyi rahatlıkla ve trafik stresi için kullanma talimatı ile eğitim hizmetlerinden yararlanmak isteyenler için araçlar ile birçok transfer seçeneği sunuluyor.

 

Tüm Alternatiflerde Rahat Aynılık

Size özel araç ile transfer seçeneği dışında shuttle transfer, minibüs, otobüs, VIP gibi birçok alternatif aynı rahatlıkla sunuluyor. Denizi, doğası ve tarihi bağlantı ile Manavgat ilçesinin en güzel mahallelerinden olan Side, MÖ 7. yüzyıla dayanan bir tarihe ev dönüş yapmış, ismi nar gelen Side yarımada üzerine kurulmuş bir liman kenti olmuş. Koca bir yıl yorgunluk atmak için bir cennet köşesi olan kent su altı dalışı, rafting, trekking, cip safari, tekne turları, antik kentlere ziyaret, kanyon ve mağaralara keşifler ile dolu bir tatil vaat ediyor.

 

1 Saatin Sonunda Sizi Ne Bekliyor Dersiniz!

Side Antik Kenti ile Apollon Tapınağı, hemen yanında ki Aspendos Tiyatrosu, Seleukia Antik Kenti, Köprülü Kanyon, Manavgat Şelalesi, Altınbeşik Mağarası, Titreyen Göl ziyareti ile hem tarihin hem de doğanın tüm huzurunu içinize çekmenize eşlik ediyor. Antalya Havalimanı Side Arası Kaç km? olduğunu merak ediyorsanız şayet yaklaşık 65 km’lik keyifli bir yolculuk yaşayacağınızı bilmelisiniz. Ortalama 1 ila 1,5 saatlik rahat ve konforlu bir ulaşımın sonunda Side’de sizi huzur dolu bir doğa, dingin bir atmosfer, tertemiz bir deniz, harika plajlar, içinizi ısıtan bir güneş ve insanlığın yüzyıllar öncesine dayanan tarihi bekliyor.

 

Kusursuz Bir Ev Sahibi

Havalimanına indiğiniz anda kapıda sizi misafir etmeyi bekleyen DT transfer ’in konforlu ve her türlü rahatlık için düşünülerek hazırlanmış araçlarını göreceksiniz. Ellerinde isminizin yazılı olduğu levhalar ile karşılayan güler yüzlü personel Side yolculuğunuzun kusursuz geçmesi için tüm hizmet deneyimi ile hazır. Yolculuğun verdiği yorgunluğun ardından valizler ile uğraşmanıza gerek yok o işi yapacak olan zaten bir ev sahibi var.

 

Tatil Boyunca Gezilerinizde Yanınızda

Yolculuk boyunca tecrübesinden yararlanarak elde edeceğiniz güven ve huzur ile bir yolculuğun nasıl geçtiğini dahi anlamayacaksınız. Antalya Havalimanı Side Arası Kaç km?  gibi aklınızda sürekli duran o anda kaybolacak çünkü iyi ve mükemmel bir tatil başlangıcı için DT Transfer sizin için her şeyi düşünmüş durumda. Size kalan doğayı, tarihi, denizi, kumsalın o büyüleyen kokusunu içinize çekmek sıcacık Akdeniz güneşinin altında vakit geçirmek.  Antalya Havalimanı Side Arası Kaç km?  diye düşünmeyin, tatiliniz boyunca gezilerinizde yanınızdayız.

7 Gün 24 Saat
Transfer Bilgi ve Rezervasyon Hattı
Powered By TravelAPS