Gidiş
23 Haz
Paz / 20:33
Dönüş Ekle
1

 

Antalya Havalimanı Transfer 

 

Antalya transfer, yeni bir ulaşım sistemi olarak insanların tercih etmekte olduğu bir alternatif. Özellikle yaz aylarında Antalya için zirve olan trafik problemi transfer hizmetleri ile geride kalıyor. 

Yeni bir ulaşım çağı yaratan markamız DT Transfer ile Toplu transfer, Ekonomik transfer, vip transfer, shuttle transfer, özel transfer, ucuz transfer, uygun transfer servisi ile Otelden havalimanı transfer, havalanından otele transfer ve  adresten havalimanına, havalimanından adrese kadar ulaşım hizmetlerinizi çözümlemekteyiz. Basit bir kaç rezervasyon adımı ile ister tek olarak transfer hizmetimizden yararlanabilir isterseniz de kalabalık grup transfer ve aileleriniz ile de seyahat edebilirsiniz. kişi sayısına göre filomuzda bulunun araçlar ile sevdikleriniz ile beraber seyahat etmek sizlerin en doğal hakkı. 

Transfer hizmetlerinin son zamanlarda revaçta olması nedeniyle bir çok Antalya transfer firması da rekabete tutuşmuş durumdadır. Bir çok firma farklı farklı politikalar izleyerek transfer hizmeti kullanarak Antalya ve Gazipaşahavalimanı 'ndan Alanya, Side, Belek, Kemer, Lara, Kundu, Mahmutlar, Kumköy, Kaş, Çıralı, Olimpos, Marmaris, Bodrum 'a seyahat etmek isteyen insanlar için bir yarış süreci durumunu almıştır. 

DT Transfer olarak hızlıgüvenli ve Konforlu şekilde ulaşım  servis hizmeti sağlamamız açısından personel kadromuz deneyimli insanlardan oluşmaktadır. Havalimanı taksi transfer hizmetleri adına pek çok korsan kişi veya kuruluşların haricinde firmamız tüm taşımacılık yetki belgelerine ve A sınıfı seyahat acente belgesine sahiptir. sürücülerimizin tüm belgelere sahip olup hassasiyet konusu olarak tanımlamaktayız.

Antalya Havalimanı Mahmutlar Transfer           - 155 KM Özel Transfer ile 120 DK Toplu ShuttleTransfer ile 180 DK

Antalya Havalimanı Alanya Transfer                 - 135 KM Özel Transfer ile 100 DK Toplu Shuttle Transfer ile 150 DK

Antalya Havalimanı Side Transfer                     -  75 KM  Özel Transfer ile   55 DK Toplu shuttle Transfer ile 90 DK

Antalya Havalimanı Belek Transfer                   -  35 KM  Özel Transfer ile   40 DK Toplu shuttle Transfer YOK

Antalya Havalimanı Lara Kundu Transfer         - 25 KM Özel Transfer ile   25 DK Toplu shuttle Transfer YOK

Antalya Havalimanı Kemer Transfer                 - 65 KM Özel Transfer ile   60 DK Toplu shuttle Transfer YOK

Antalya Havalimanı Kumköy Transfer              - 55 KM Özel Transfer ile 50 DK Toplu Shuttle Transfer ile 75 DK

Antalya Havalimanı Olimpos Transfer              - 90 KM Özel Transfer ile 100 DK Toplu ShuttleTransfer YOK

Antalya Havalimanı antalya otogar Transfer    - 20 KM Özel Transfer ile 30 DK

Antalya Havalimanı Boğazkent Transfer          - 45 KM Özel Transfer ile 60 DK

Antalya Havalimanı Manavgat Transfer           - 80 KM Özel Transfer ile 65 DK

 

Antalya Transfer

Antalya’nın Lara, Kundu, Kaleiçi gibi turizm bölgelerinde tatil yapmaya karar veren yerli ve yabancı konukların kalacakları konaklama merkezine transferlerinde yılların tecrübe ve deneyimi ile hizmet veriyoruz. Antalya havalimanından 15- 20 km mesafede ki turizm bölgelerine transferlerde gerek araç filomuz gerekse profesyonel şoförlerimiz ile konforlu bir yolculuk sunuyoruz.

 

Problemlerden Uzak Bir Seyahat

İşinde uzman güler yüzlü bir kadronun sağladığı kaliteli ve konforlu Antalya transfer imkanına sahip olacağınız firmamızdaki araçların tamamı klimalı. Amacı en iyi transfer hizmetini sunmak olan firmamız size en uygun olan transfer seçeneğini sunmakta, 7 gün 24 saat müşteri destek hattı ile tüm soruları cevaplandıran ve transfer sürecini yöneten firmamız uygun fiyatları ile bölgenin en iyileri arasında. Standart, shuttle ve VIP son model ve konforlu araçlar ile güvenli havalimanı transferinde stres yaşamadan, problemlerden uzak bir seyahat için her şey düşünülmüş durumda.

 

Zamanında Ulaşım, Güler Yüzlü Bir Karşılama

Antalya havalimanına gelindiğinde sıcakta beklemeden, valiz taşıma problemi yaşamadan ve transfer stresi yaşamadan tatile başlamak isteyen konuklarımız için güvenilir ve yüksek kalitedeki araçlarımız ile ulaşım sağlıyoruz. Zamanında ulaşım, güler yüzlü bir karşılama, beklemeden hızlı Antalya transfer imkanı sunan firmamız her bütçeye uyan fiyatlar ile aynı konfor ve güveni sunuyor. Seçeceğiniz araç tercihinin ardından yapacağınız rezervasyon sonunda Antalya havalimanında profesyonel bir kadro ve tecrübeli bir şoför ile huzurlu, rahat ve beklentilerin üzerinde bir transfer için bizimle iletişime geçin.

 

Tatilinizi Sorunsuz Başlatıp Sorunsuz Tamamlayabilirsiniz

Antalya’nın her bölgesine hızlı bir transfer süreci yaşamak isteyen misafirlerin istediği güven, kalite, konfor ve rahatlık sunarak yüzde yüz müşteri memnuniyetini kazanmaya gayret ediyoruz. Ödeme kolaylığı, 7 gün 24 saat hizmet, VIP transfer gibi onlarca çeşit hizmet anlayışı sunan firmamız tüketici haklarına saygılı, sürekli kendisini yenileyen ve teknolojide ki tüm gelişmeleri kaliteli hizmet anlayışı içerisinde uygulayan bölgenin en iddialı Antalya transfer firmasıdır. Sizde bu kaliteden yararlanabilir, sizde firmamızın yüksek kaliteli transfer hizmeti ile tatilinizi sorunsuz başlatıp sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

 

 

7 Gün 24 Saat
Transfer Bilgi ve Rezervasyon Hattı
Powered By TravelAPS