Gidiş
23 Haz
Paz / 19:34
Dönüş Ekle
1

Kemer Transfer

 
www.DTtransfer.Com ile Kemer 'e Transfer ulaşım servisinden nasıl faydalanabiliriz?
DTtransfer.Com 'dan Kemer 'e Ulaşım en uygun fiyatlar ile özel transferle sağlanıyor.
 
DTtransfer.Com 'a Ödemeyi nasıl yaparım?
Kredi Kartı Online ya da araçta ödeme de yapabilirsiniz. online ödemelerde bütün güvenlik sertfikalarımız mevcuttur.
 
Havalimanı 'ndan çıktım transfer aracını nasıl bulacağım?
Havalimanı çıkış kapısında DT Transfer firma karşılama personelimiz sizleri çıkış kapısı önünde bekliyor olacak.
 
Araçlarınız Klimalı ve Konforlu mudur?
Havalimanı Transfer de kullanılan araçlarımız her transfer sonrası temizlenip bir sonraki transfere hazır bekletilir. araçlar yeni, temiz, konforlu ve güvenliklidir. Şoförlerimiz tecrübeli ve düzenli eğitim almaktadır.
 
DTtransfer.Com Havalimanı Transfer Yapma Yetkisine sahip mi?
Firmamız Turizm ve Kültür Bakanlığı ile Ulaştırma Bakalığı'nın verdiği TURSAB ve D2 belgelerine sahiptir. WEB sitemizin en alt kısmında dijital doğrulama sisteminden kaçak olup olmadığımız öğrenebilirsiniz. Kaçak transfer firmalarını tercih etmeyiniz. 3 kuruşa ucuz gideceğim derken tatilinizin başlangıcında istenmeyen olayları yaşamayın.
 
Antalya Havalimanı Kemer Kaç Km ?
Antalya Havalimanı Kemer arası 55 km 'dir.
 
Antalya Havalimanı Kemer arası kaç saat ?
Antalya Havaalanı Kemer Arası yaklaşık 1 saattir.
 
Antalya Havalimanı Kemer Ulaşım nasıl sağlanır?
Antalya Havalimanından Kemere Ulaşım özel transfer, taksi ve zamanınız varsa tramvay ile otogara gidip oradan Kemer e dolmuş bulabilirsiniz.
 

Kemer ve çevresindeki iş ve tatil seyahatlerinizi daha konforlu ve kolay bir şekilde çözüyoruz. 

Sizler de 7/24 Antalya Kemer transfer ulaşım servis hizmeti ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz (+90 242 511 1 777) . 

Bize sitemiz üzerinden online rezervasyon veya çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşmanız durumda alanında ve bölgesinde uzman arkadaşlar tarafından karşılanacaksınız. 

Gerekli görmüş olduğunuz Kemer bölgesi için Antalya havalimanı Kemer transfer taleplerinizde uçuş kodunuz çağrı merkezi yetkilileri tarafından sizlerden istenebilmektedir. Bu durum sizlerin uçuşunda herhangi bir problem yaşandığı takdir de mağduriyetiniz olmamasıdır.

Antalya Havalimanı 'ndan Antalya  Bölgesindeki tüm ilçelere ve tatil bölgelerine transfer hizmeti sağlıyoruz. Başlıca bölgeler arasında Alanya Side, Belek, Kemer, Gazipaşa ve Kadriye yer almaktadır. Antalya Havaalanından Kemer 'e ve çevre bölgelere standart  araçlar, lüks araçlar, minibüs ve otobüsler ile tek kişi yada grupların transfer ulaşım servis hizmetlerini sunuyoruz. Kaliteli ve ekonomik Antalya Kemer transfer ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçiniz. En kaliteli transfer hizmetini sizlere 7/24 kesintisiz olarak sunuyoruz.

 

Kemer Transfer

Firma olarak Kemer transfer hizmeti ile müşterilerimize güvenli, kaliteli, konforlu, ekonomik ve hızlı bir transfer imkanı sağlıyoruz. Antalya havalimanında sizi karşılıyor ve tatilinizi geçireceğiniz konaklama merkezine konforlu ve güvenli bir şekilde transfer ediyoruz. Teknolojik alt yapımız ile transfer hizmeti dışında değişen uçak saatlerine göre yeniden transfer planı yapmanızı sağlıyor kolay ve hızlı bir şekilde rezervasyon oluşturmanıza imkan veriyoruz.

 

Misafirlerimizin Rahatı Ve Memnuniyeti Önemli

Havalimanında sizi karşılayan ekibimizden 7 gün 24 saat hizmet sunan müşteri hattımıza kadar her alanda güler yüzlü, samimi ve kaliteli hizmet sunan firmamız bagaj taşıma hizmeti bölgenin en tecrübeli şoförleri ve en kapsamlı ve modern araç filosu ile iddialı. Firmamızın ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanmak, tüm ulaşım ve transfer ihtiyaçlarınızı karşılamak için bizi arayabilirsiniz, profesyonel ekibimiz sizlere tüm ulaşım işleriniz için gereken desteği sunacaktır. Her bütçe ve her tercihe uyan Kemer transfer hizmetlerinin en kapsamlı ve en güvenlisini tercih eden misafirlerimizin huzuru, rahatı ve memnuniyeti bizim için çok önemli.

 

Ödeme Kolaylığı Ve Uygun Fiyat Ayrıcalığı

Antalya havalimanından Kemer’e sedan araçlarla, minibüs, otobüs, taksi, shuttle ve VIP transfer seçenekleri ile ulaşım yapabilirsiniz. Firmamıza hem online hem de telefonlarımızdan ulaşabilir transfer rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz, ödeme kolaylığı ve uygun fiyat ayrıcalığı ile firmamızın problemsiz ve stressiz transfer seçenekleri sayesinde tatilinizi huzur içinde sürdürmek elinizde. Birçok transfer firmasının yarattığı problemleri bizimle yaşamanız söz konusu değil çünkü firmamızın transfer hizmetleri ayrıcalıklarından biri de rahat valiz ve eşya transfer hizmetidir. Valiz sınırlaması yapmadığımız gibi yükleme ve indirme hizmeti de sunmaktayız.

 

Rahat Bir Tatil Yaşamanız İçin Hazırız

Sizde Kemer transfer hizmetimiz ve sektörde ki ayrıcalıklarımızda yaralanmak için bizi arayın ve firmamız ile tanışın. Siz yalnız tatiliniz planlayın gerisini biz düşünelim, havalimanında sizi karşılayarak kalacağınız tesise konfor, rahatlık, kalite ve huzur içinde transfer edelim, deneyimli ve tecrübeli şoförlerimiz, profesyonel ve neşeli kadromuz, sorunlara anlık çözüm üreten dev hizmet kadromuz sizin rahat bir tatil yaşamanız için hazır.

 
7 Gün 24 Saat
Transfer Bilgi ve Rezervasyon Hattı
Powered By TravelAPS