Door to Door Transfer

Wherever you want from your address

7/24 Help & Call Center

For everything you may need ...

Wi-Fi Service

Connect to World !

RegisterRemind My Password
Sign in

Mahmutlar Transfer

09:00
1
Return Journey

 

Antalya Havalimanı Mahmutlar Transfer    

Antalya Havaalanı Mahmutlar Alanya arası 140 KM dir. Yol güzergahı üzerinde bulunan Serik Manavgat ve Alanya ilçeleridir.

Toplu shuttle Transfer Ulaşım Servisi ile Antalya Havalimanı'dan Mahmutlar'a yaklaşık 3 saat sürmektedir. Özel transfer de bu 2 saate inmektedir. Sizi alacak araçlar yeni, temiz ve konforlu araçlardır. Şoförlerimiz şık giyinimli nazik ve yardım severdir.

Gazipaşa Alanya Havalimanı Mahmutlar arası 30 KM dir.

Toplu shuttle transfer ulaşım servisi ile Gazipaşa Alanya Havaalanı Mahmutlar arası 35 dakika, Özel Transfer ile Gazipaşa Alanya Havaalanı Mahmutlar arası yaklaşık 20 dakika'dır.

Yukarıda yazılan mesafeler adres ve otele göre değişiklik gösterebilir. 

www.dttransfer.com 'dan yapılan rezervasyonlar sistemimize otomatik olarak düşer ve havaalanı karşılama personelimiz sizi DT TRANSFER tabelası ile çıkış kapısında sizi karşılamak üzere hazır bekler.

Verdiğimiz hizmette havalimanından adrese otele adresten otelden havalimanına transfer ulaşım servis hizmetleri ile siz misafirlerimizin memnuniyetini en yüksek seviyede tutuyoruz. 

Rezervasyon için sol tarafta turan arama kutusundan gideceğiniz güzergahları yazın hemen ara butonuna tıklayın. eğer sizin gideceğiniz adres ve otel kayıtlı değil ise gideceğiniz bölgenin ismini yazın ve sepete ekledikten sonra not kısmına da adres ve otel bilgisini paylaşın.

En Ufak bir sorunla karşılaşırsanız +90 242 511 1 777 nolu çağrı merkezi numarasından 7/24 yardım talep edebilirsiniz.

Ask with Whatsapp
Let us call you