Door to Door Transfer

Wherever you want from your address

7/24 Help & Call Center

For everything you may need ...

Wi-Fi Service

Connect to World !

RegisterRemind My Password
Sign in

Side Transfer

09:00
1
Return Journey
 
side transfer
  
Antalya Havalimanı Side Transfer
 
Antalya Havalimanından side kaç km ve antalya havalimanı  kaç saat ?
 
Antalya Havalimanından sideye 65 km dir. Side Özel transfer ile yaklaşık 60 dakika sürmektedir..Side Shuttle transfer ile bu 90 dakikayı bulmaktadır.
Havalimanı çıkış kapısında sizleri karşılamak için DT Transfer tabelası ile personellerimiz beklemektedir.
 
Antalya havalimanı Side Shuttle transfer hizmeti aldıysanız en fazla 45 dakika araçta bekleyeceğinizi unutmayınız lütfen.
 
Antalya havalimanı Side Özel Transfer rezervasyonu yaptıysanız personelimiz sizi kapıda karşılar ve araca yönledirir. Özel transfer de bekleme olmaz yeni ve konforlu araçlarımız ile gideceğiniz otele kadar bırakır.
Antalya havaalanı 'ndan Manavgat 'ın bütün Mahallerlerine Transfer vardır.Başlıca Mahalleler Gündoğdu, Çolaklı, Kumköy, Ilıca, Evrenseki, Denizkent, Side, Titreyengöl, Sorgun, Kızılağaç, Kızılot, Çenger ve Örenşehir 'dir. 
 
Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için elimizden gelenin her zaman en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Antalya ve Gazipaşa Havaalanı'ndan Sizelere ister özel transfer ister shuttle transfer ile hizmet veriyoruz. 
 
Yol üzerinde turistlerin çok ziyaret ettiği Perge Antik Kenti ve Aspendos Tiyatrosu mevcuttur.
 
Antalya Havalimanı 'ndan gelirken Serik ilçesi vardır.
 
Gazipaşa Havalimanı Side Transfer
 
Gazipaşa havaalanı side kaç km?    
 
Gazipaşa Havalimanı side arası 115 Km 'dir. Bu mesafe gidilecek mahalleye göre değişiklik göstermektedir. Gazipaşa Havaalanından sideye seyahat süresi 90 dakikadır. 
 
Gazipaşa Havaalanından sadece özel transferlerimiz mevcuttur. Gazipaşa side arası giderken Alanya ilçesi vardır. 
 
 www.dttransfer.com 'dan yapılan rezervasyonlar sistemimize otomatik olarak düşer ve havaalanı karşılama personelimiz DT TRANSFER tabelası ile çıkış kapısında sizi karşılamak üzere hazır bekler.

Verdiğimiz hizmette havalimanından adrese otele adresten otelden havalimanına transfer ulaşım servis hizmetleri ile siz misafirlerimizin memnuniyetini en yüksek seviyede tutuyoruz. 

Rezervasyon için sol tarafta duran arama kutusundan gideceğiniz güzergahları yazın hemen ara butonuna tıklayın. eğer sizin gideceğiniz adres ve otel kayıtlı değil ise gideceğiniz bölgenin ismini yazın ve sepete ekledikten sonra not kısmına da adres ve otel bilgisini paylaşın.

En Ufak bir sorunla karşılaşırsanız +90 242 511 1 777 nolu çağrı merkezi numarasından 7/24 yardım talep edebilirsiniz.

Ask with Whatsapp
Let us call you